Суспільство

У Науковому ліцеї встановлять вікна на понад мільйон

 Автор: Ірина Зайцева. 1210

У Кропивницькому у ліцеї «Науковий», що на вулиці Пацаєва, планують провести ремонт та замінити вікна на металопластикові за 1,3 мільйона гривень.

Depositphotos 232641632 S

За даними, опублікованими на сайті публічних закупівель "Рrozorro", роботи планують проводити в ліцеї «Науковий» на вулиці Пацаєва, 2 а. На це з бюджету міськради готові були витратити 1 550 000 гривень.

Інформацію про тендер оприлюднили 17 квітня 2023 року. Серед учасників було лише ТОВ "АМБІТ-С" з пропозицією у 1 393 895 гривень. Це підприємство і стало переможцем.

Згідно з тендером, підприємство має зробити поточний ремонт віконних прорізів з заміною віконних блоків на металопластикові з енергоощадними склопакетами в комунальному закладі. Ці ремонтні роботи підрядник має виконати до 30 серпня 2023 року.

Згідно з даними аналітичної системи "YouControl" відомо, що підрядник знаходиться за юридичною адресою у місті Кропивницький, по вулиці Чайковського. Спеціалізується на будівельно-монтажних, покрівельних роботах, монтажі водопровідних мереж і систем опалення та кондиціонування, виробництві дерев'яних будівельних конструкцій і столярних виробів, вогнетривких виробів і декоративних керамічних виробів та інших ремонтно-будівельних робіт.

Поширюйте

Коментуйте