Суспільство

Кіровоградщина: тіло підлітка, якого шукали майже рік, знайшли на власному городі

 Автор: Ірина Зайцева. 52724

На Кіровоградщині, з липня 2022 року розшукували безвісти зниклого підлітка Андрія Кадигроба. Еспертиза підтвердила, що знайдені людські рештки у селі Роздолля Компаніївської громади, належать хлопцю.

05.09.1987 05.10.2022

Як "Гречка" повідомляла, Андрій Кадигроб безвісти зник 21 липня 2022 року. Близько 9:00 він пішов з дому  ло лісу ламати гілля для кіз, але додому так і не повернувся. З тих пір про Андрія не було жодної звістки, його тривалий час шукали.

Як повідомляє «Суспільне», хлопець закінчив 7 клас, був єдиною дитиною у сім'ї.
Мама зниклого хлопчика Ольга Мірошніченко зазначила, що рештки тіла сина знайшли на її городі 15 листопада минулого року.

"До поліції подзвонили тричі, анонімно. Вперше подзвонили 26 жовтня, другий раз через три дні. Приїхала поліція, але нічого не знайшла. Потім зателефонували 15 листопада, після цього знайшли скелет мого сина, який я впізнала по передньому зубові, який був у нього надщерблений", - зазначила жінка.

Вона разом з чоловіком пройшли допит у поліції та чотири перевірки на поліграфі, був обшук в будинку, але підозру їм не оголосили.

Жінка стверджує, що рештки тіла сина підкинули на город. З її слів, на городі є заводь, в якій під час дощів набирається вода висотою на 15-20 сантиметрів. Влітку, при пошуках зниклого хлопчика, в тому місці також шукали, проте тіла там не виявили.

"У мене вдома є три собаки, вони відразу знайшли б його, та й ми б відчули запах тіла. Я переконана, що його рештки сюди підкинули", - говорить жінка.

Речниця Нацполіції області Віталіни Бевзенко зазначила, що справу розслідують за статтею 115 "Умисне вбивство". Санкція статті передбачає покарання позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.

Зі слів Ольги Мірошніченко, ще невідомо, коли буде змога поховати тіло сина, оскільки наразі триває слідство.

Поширюйте

Коментуйте