Суспільство

Під час розмінування на Харківщині загинув рятувальник із Кіровоградщини

 Автор: Ірина Зайцева. 3949

 

Вчора, 3 травня, під час розмінування Харківщини загинув рятувальник із Кіровоградщини Віталій Дубіна.

 

05.09.1987 05.10.2022 2

Як повідомив начальник Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області Віталій Миронюк на своїй сторінці в мережі Facebook, чоловік загинув під час розмінування території Чугуївського району Харківської області.

Рятувальник із 2011 року проходив службу в органах і підрозділах цивільного захисту Кіровоградського гарнізону. Він відрізнявся своєю мужністю, витримкою, виваженістю рішень, професійністю та відповідальністю, був рятувальником за професією і за покликом серця.

"Щохвилини був готовий, ризикуючи собою, прийти на допомогу кожному, хто опинився у біді. Таким його запам’ятають усі, хто його знав, з ким вони ділили труднощі служби та пліч-о-пліч боролися з життєвими негараздами. Війна забирає найкращих, а тонни вибухонебезпечного металу, залишені ворогом в українській землі, безжально знищують усе живе. І перші, хто потрапляє під удар, - це герої без зброї - наші сапери, які стали для українців міцним щитом від небезпеки і не зважаючи ні на що, продовжуватимуть роботи по розмінуванню територій нашої держави", - йдеться в дописі.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте