Суспільство

Депутатка запропонувала провести аудит в управлінні архітектури Кропивницького

 . 1360

 

Здійснити аудит і реструктуризацію управління містобудування та архітектури, призначити головного архітектора міста та активізувати роботу комісій комітетів, запропонувала депутатка міськради Валентина Яремчук.

 

 MAF4

Сьогодні, під час сесії міськради, із таким запитом виступила депутатка Валентина Яремчук, повідомляє кореспондентка "Гречки".

З 2019 року у місті відсутній головний архітектор, а його обов'язки виконує тимчасий виконувач обов'язків. Як наслідок, вважає депутатка, у місті збільшується кількість незаконних тимчасових споруд.

"З 2019 по 2021 року був мораторій на встановлення МАФів, але їх ставало все більше. За останньою інформацією провели часткову інвентаризацію МАФів: як результат із 560 тимчасових споруд - 162 незаконні, але щось зробити з ними неможливо, бо з 2019 року не засідає комісія з демонтажу незаконних МАФів", - повідомила Валентина Яремчук.

Проте, за словами депутатки, незаконні МАФи навіть не можна демонтувати, оскільки комісія із демонтажу незаконних споруд не засідає з 2019 року.

Коли мораторій завершився до міськради надійно 183 звернення про встановлення тимчасових споруд, із яких погодили всього 52 отримали паспорти прив'язки.

Після запиту Яремчук з трибуни виступив заступник міського голови Олександр Мосін, він виступив на захист управління архітектури, хоч і погодився, що у місті є багато проблем у цьому напрямку. Зокрема, у Кропивницькому досі не встановлено меж міста і містобудівної документації.

В результаті депутати не підтримали запит колеги - забракло 2 голоси - і Валентина Ярнемчук попросила перекваліфікувати свій депутатський запит на депутатське звернення.

 

Поширюйте

Коментуйте