Суспільство

Кропивницький університет став партнером консалтингової фірми: спільно вирощуватимуть бізнес-аналітиків

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1325

Центральноукраїнський технічний університет та компанія RBC Group заключили договір про співробітництво.

IT Generation

Як повідомляють на сайті університету.

Довідка. RBC Group - компанія, що спеціалізується на системах Business Intelligence (ВІ) й працює в Україні, Казахстані, Молдові, Азербайджані, Узбекистані, Грузії, Киргизстані, США та інших країнах. Компанія є розробником аналітичного сервісу до системи «Prozorro». Спеціалізація компанії Business Intelligence: процес збору, аналізу, інтерпретації та подання бізнес-даних, щоб допомогти компаніям приймати обґрунтовані рішення.

За словами директор RBC Group Дмитра Замуренка, який сам є випускником ЦНТУ, компанія зацікавлена долучитись до підготовки спеціалістів в ЦНТУ з двох причин:

"По-перше, наша компанія росте, розширюється й нам потрібні нові кадри: молоді фахівці з базовими знаннями. Яких спеціальностей? Консалтинг – різноплановий бізнес. Тобто, у нас зможуть працювати як ІТ-спеціалісти, з яких ми створимо консультантів із Business Intelligence, так й інженери, економісти, яких ми навчимо працювати з програмними продуктами ВІ-систем. Ми були б раді поповнювати штат місцевими кадрами, оскільки компанія RBC Group має два офіси в Україні – у Києві та Кропивницькому, при цьому центри впровадження, Research and Development та підтримки клієнтів розташовані саме у нашому місті.

По-друге, ми би хотіли допомогти університету давати студентам сучасні знання. Було б добре, коли молоді спеціалісти приходили б на підприємства, вже маючи навички ВІ, які вони отримали ще на етапі навчання в університеті".

Нагадаємо, раніше в університеті відкрили програму «Міжнародний бізнес та DATA-аналітика» (бакалаврат) та «Менеджмент ІТ у глобальному бізнес середовищі» (магістратура).

Поширюйте

Коментуйте