Суспільство

У Кропивницькому всі школи працюватимуть дистанційно 8 і 9 травня

 Автор: Таміла Делюрман. 1220

 

У Кропивницькому 8 та 9 травня всі школи навчатимуться дистанційно. Рекомендації працювати ці два дні у такому форматі надіслали всім школам області.

 

dustan.osvita

У коментарі "Гречці" начальниця управління освіти Кропивницької міськради Лариса Костенко повідомила, що обласний департамент освіти надіслав рекомендації працювати 8 та 9 травня дистанційно. Управління передало інформацію школам міста, де педколективи її розглянули.

"Директори шкіл спільно з педпрацівниками розглянули рекомендації. За результатами обговорень керівники всіх закладів повідомили, що вирішили дослухатися до рекомендацій та працюватимуть у ці дні дистанційно", - прокометувала посадовиця.

Зазначимо, голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович у своєму Telegram-каналі повідомив, що такі рекомендації школам надали з міркувань безпеки через ймовірну активність ворога у ці дні.

"Друзі, травневі дні для путінської росії – сакральні дати. Знаємо, з яким підлим, цинічним, підступним ворогом воюємо. Життя і безпека людей, особливо дітей, для нас – найголовніше. Тому прийнято рішення рекомендувати освітнім закладам 8 і 9 травня працювати в онлайн режимі", - йдеться у повідомленні очільника ОВА.

Нагадаємо, у Кропивницькому зареєстрували електронну петицію, у якій просять владу облаштувати модульне укриття для дітей на території Фотречній гімназії (РЕД. - раніше школа №17).

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте