Суспільство

В Україні перенесли День Європи на нову дату: як святкуватимуть у Кропивницькому

 Автор: Ірина Требунських. 2753

День Європи, який раніше відзначали в Україні в третю суботу травня, указом президента перенесли на 9 травня. У Кропивницькому з нагоди свята проведуть Євротиждень з майстеркласами та благодійним ярмарком.

Evropa Ukraina

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 8 травня, підписав указ про встановлення нової дати для святкування Дня Європи.

«Установити в Україні День Європи, який відзначати щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу», – йдеться в указі.

Попередній указ президента від 19 квітня 2003 року, який визначав датою святкування Дня Європи у третю суботу травня, скасовано.

У Кропивницькому з нагоди Дня Європи планують провести низку заходів під загальною назвою «Євротиждень»:

  • 9 травня з 10:00 до 13:00 – ярмарок професій закладів освіти Кіровоградщини Profi Fair, з 14:00 – панельна дискусія «Дні кар’єри ЄС в Україні» (по вулиці Велика Перспективна, 1).
  • 10 травня з 13:00 до 15:00 – ігрове містечко «країнами світу» та майстеркласи «Моя європейська Україна» (по вулиці Вокзальній, 14).
  • 11 травня з 14:00 до 15:00 – шоу мильних бульбашок та фінал конкурсу «Якою я бачу європейську Україну» (по вулиці Вокзальній, 14).
  • 12 травня з 11:00 до 14:00 – благодійний ярмарок, майстеркласи та виступи творчих колективів (по вулиці Великій Перспективній, 41).

Раніше «Гречка» писала про те, який досвід країн ЄС варто перейняти і навпаки, чого країни-сусіди могли б повчитись в України.

Поширюйте

Коментуйте