Суспільство

У середмісті Кропивницького п'яний чоловік побив жінку: суд виніс вирок

 Автор: Таміла Делюрман. 1333

У Кропивницькому біля "Критого ринку" п'яний чоловік зламав носа продавчині через те, що та зробила йому зауваження за нецензурні висловлювання. У суді його вину довели та призначили умовний термін на півтора року.

pobuv

За інформацією у Єдиному державному реєстрі судових рішень, подія сталася 9 березня цього року близько 13:00. Чоловік будучи п'яним, сидів на парапеті по вулиці Євгена Тельнова, 1, де  гучно розмовляв по телефону та нецензурно висловлювався. Продавчиня, яка це чула, зробила йому зауваження. Між ними виникла сварка, внаслідок чого чоловік ударив жінку в носа, зламавши його.

Свою вину у суді чоловік заперечив. Він говорив, що сидів на парапеті біля ринку, коли до нього підійшла продавчиня, яка працювала поруч із місцем події, та зробила йому зауваження за нецензурні слова. Під час сварки жінка його пошкрябала йому обличчя, а він її відштовхнув рукою, випадково попавши по носу.

Натомість потерпіла говорить, що в той день вона була на робочому місці, а поруч на парапеті сидів чоловік і півтори години розмовляв по телефону при цьому голосно виражаючись лайкою. Вона до нього підійшла та ввічливо попросила відійти в інше місце та не висловатися нецензурно. На це чоловік нецензурно висловився в її сторону. Жінка взяла його за комір та попросила не ображати, після цього почала відходити від нього, аби покликати охорону ринку. Обвинувачений її схопив за карман, через що потерпіла повернулася і в цей момент він її вдарив кулаком у носа.

Вину чоловіка у суді довели, заслухавши кількох свідків конфлікту, розглянувши рапорт слідчого, якого тоді викликали на місце події, протокол слідчого експеременту та ознайомившись із лікарськими висновками лікарів, де їй поставили діагноз закритий перелом носа.

Також обтяжуючою обставиною вказали те, що чоловік був п'яним.

Відтак, обвинуваченому присудили 1 рік і 6 місяців обмеження волі (умовно) із іспитовим терміном.

Поширюйте

Коментуйте