Суспільство

Графіки відключень світла? Укренерго спростувало фейк

 Автор: Таміла Делюрман. 1255

У соцмережах почали поширювати інформацію від імені "Укренерго", що начебто невдовзі знову почнуть діяти графіки відключень світла. В "Укренерго" повідомили, що це фейкові повідомлення і їхню назву використовують шахраї. У компанії закликають довіряти виключно офіційним сторінкам та каналам.

fake news

"Друзі, наше імʼя знову намагаються використати в рекламі, не ведіться.В соцмережах нова, поки невелика, хвиля бажаючих поманіпулювати та чутливій темі електропостачання. Окремі телеграм-канали вирішили зробити фейкове повідомлення про придумані ними графіки відключень світла, які начебто можна буде побачити, підписавшись на їхній канал. Для створення видимості достовірності називають нашу компанію. І навіть вже вигадали дату початку начебто відключень. Це все брехня" - наголосили в НЕК "Укренерго".

Дізнавайтеся інформацію виключно з перевірених джерел.

Офіційні сторінки Укренерго в соцмережах:

У компанії також зауважили, що актуальну інформацію про стан в енергосистемі Укренерго наразі публікує тричі на тиждень - якщо не трапляється надзвичайних подій.

Про всі надзвичайні події "Укренерго" повідомляє оперативно, як тільки дозволяє безпекова ситуація.

"Наразі підстав говорити про запровадження графіків відключень немає. Слідкуйте за нашими офіційними повідомленнями", - акцентували у компанії.

Поширюйте

Коментуйте