Суспільство

Релоковане підприємство з Херсонщини відкрило виробництво у Світловодську

 Автор: Ірина Зайцева. 2192

У Світловодську, що на Кіровоградщині, вже другий місяць працює релокована швейна фабрика "ViD".

shwachka copy

З початком повномасштабного вторгнення швейна фабрика "ViD" на Херсонщині перестала працювати через окупацію. Натомість вона відновила свою роботу на Черкащині та нещодавно на Кіровоградщині.

Як зазначив в коментарі "Гречці" директор фабрики "ViD” Ярослав Скрипник, до повномасштабного вторгнення на Херсонщині було п'ять підприємств і одне на Миколаївщині. Коли почалася війна, всі шість підприємств були окуповані.

"Близько року тому ми приїхали на Черкащину і відкрили там три підприємства: у Черкасах, Смілі й Корсунь-Шевченківському. Також запустили виробництво в деокупованій Снігурівці (Миколаївська область). Близько двох місяців тому запустили виробництво у Світловодську, де наразі працюють 30 людей", - уточнив Ярослав Скрипник.

За його словами, виробництво планують розширити, тому планують збільшити кількість робочих місць до 60-70, щоби поновити попередні обсяги роботи.

У Світловодську працівниці наразі шиють робочу форму для силових структур, наразі шиють теніски Поло, костюм літній польовий. І до повномасштабного вторгнення швейна фабрика шила формений одяг, співпрацюючи з Нацполіцією, Міноборони, ДСНС.

"Решта наших чотири підприємства на Херсонщині й досі знаходяться під окупацією. Загалом на нашій фабриці, яка на ринку понад 10 років, працювали 450 працівниць. На сьогодні працює близько 300 швачок, тому є потреба добрати ще 150 фахівчинь, щоб повернути обсяги роботи, які були до повномасштабної війни. Плануємо розвивати наявні підприємства, розглядали та ще аналізуємо питання відкриття виробництво в інших містах, можливо на Кіровоградщині",- зазначив директор швейної фабрики.

Як "Гречка" раніше повідомляла, у Кропивницькому працює соціальне ательє для переселенців.

Поширюйте

Коментуйте