Суспільство

"Ліцей Короткова" залишився без директора: коли обиратимуть нового керівника

 Автор: Таміла Делюрман. 4769

У Кропивницькому Анатолій Коротков звільнився з посади директора Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату, який в народі називають "ліцей Короткова".

6699c898 a636 4fd8 8a64 48447a2cbeb5

79-річний Анатолій Коротков звільнився за власним бажанням у зв’язку з виходом на пенсію. Виконання обов’язків керівника виконуватиме Неля Мазур сьогодні, інформують у пресслужбі обласної ради.

Неля Мазур виконуватиме обов’язки директора до прийняття рішення стосовно керівника закладу. Вона працювала заступником директора ліцею-інтернату з навчально-виховної роботи.

5facc2d6 cddb 4a4e a345 486750a7558a

"Гречка" звернулася за коментарем до пресслужби Кіровоградської обласної ради із питанням - коли планують обирати наступника і в який спосіб.

Представник пресслужби Юрій Лета повідомив, що згідно позиції голови обласної ради Юрія Дрозда, нагальним питанням призначення нового керівника ліцею-інтернату не стоїть.

"Наразі відповідно до розпорядження покладено виконання обов'язків директора на Нелю Мазур, яка тривалий час працює в закладі, є відповідальною та професійною людиною", - йдеться у коментарі.

А також очільник облради додав, що про призначення можна буде говорити лише після вивчення результатів роботи нинішнього керівника.

 

 Довідково:

Коротков Анатолій Єгорович – заслужений працівник культури України, народний артист України, кавалер ордена «За заслуги». Трудову діяльність розпочав у 1961 році. Очолював відомі танцювальні колективи «Ятрань» і «Пролісок». З 1996 року працював директором Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату Кіровоградської обласної ради.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте