Суспільство

У Кропивницькому встановлять меморіальну дошку Герою-добровольцю Віктору Шарому

 . 1500

У Кропивницькому встановлять меморіальну дошку крайовому отаману Буго-Гардівської паланки Українського козацтва Віктору Шарому.

pohor7 copy

Пам'ятку дошку розмістять на фасаді будівлі Південного міжорегіонального управління Міністерства юстиції за адресою вулиця Театральна, 6/7, інформують у пресслужбі міськради.

Рішення про встановлення меморіальної дошки прийняв виконавчий комітет Кропивницької міської ради .

Сама дошка буде об'ємно-рельєфною з профілем крайового отамана та інформаційним написом. Її дизайн розробила студія мистецтв “Арт Казаченко”.

Довідково:

Крайовий отаман Буго-Гардівської паланки Українського козацтва, секретар Кіровоградської обласної організації Спілки офіцерів України, боєць Української добровольчої армії Віктор Шарий загинув 18 грудня 2022 року в бою під Бахмутом. За плечима мав більше двадцяти років вислуги у військах спеціального призначення, до початку повномасштабного вторгнення брав участь в бойових діях на Донбасі.

Віктора Шарий був удостоєний медалей II-III ступенів "За бездоганну службу", "За відмінну військову службу" II ступеня, відзнак "Ювілей спеціальної розвідки", "25 років незалежності України", відзнаки Кіровоградської області "За мужність і відвагу" та інших.

Попрощалися із Віктором Шарим у Кропивницькому 27 грудня. Жалобна церемонія відбулася у храмі Святого Володимира Великого Православної Церкви України, де за життя чоловік був старостою та очолював парафіяльну раду.

Поширюйте

Коментуйте