Суспільство

Присвячений українському опору – проєкт школярів з Кіровоградщини переміг у всеукраїнському конкурсі з квітникарства (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Требунських. 1304

 

Школярі з Гурівської громади створили проєкт ландшафтного дизайну «Потяг перемоги», який переміг у всеукраїнському конкурсі. Проєкт присвячений подвигам українців, які чинять опір на тимчасово окупованих росіянами територіях.

Potyag peremogu

Фото: МОН України

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, у фінал всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» загалом вийшло 35 команд із 16 областей України. Переможцями стали чотири команди з трьох областей:

  • проєкт «Потяг Перемоги» від Василівської філії I-II ступенів КЗ «Гурівський ліцей Гурівської сільської ради» (Кіровоградська область);
  • проєкт «Козацькому роду нема переводу» від КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» (Львівська область);
  • проєкт «Квітка надії» від Новочервищанського ліцею та проєкт «Дерево життя» від КЗЗСО «Одерадівський ліцей № 37» (Волинська область).

Проєкт «Потяг перемоги» створили учениці Василівської філії Олександра Тітаренко, Андріана Залуцька і Яніна Літвінчук.

«Мета проєкту – показати, що Україна пам’ятає про тих, хто знаходиться у тимчасовій окупації. Кожен вагон нашого потягу присвячений тимчасово окупованим територіям України та подвигам наших людей. Потяг перемоги – це наша подяка всім сміливим українцям, які чинять супротив нашим ворогам», – пояснила Олександра Тітаренко під час презентації проєкту.

Нагадаємо, що у Кропивницькому до 25 травня триває прийом заявок на участь у щорічному міському конкурсі «Дитина року».

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте