Суспільство

Новоархангельська громада перемогла в Конкурсі кращих історій Незламності (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 1263

Новоархангелька селищна рада, що на Кіровоградщині, перемогла в Конкурсі кращих історій Незламності та співдії в громадах України.

777 copy

В Тижні відкритого урядування взяли участь лідери думок і активні учасники відкритого урядування з інших країн, розглядаючи можливості активного залучення громадян щодо вирішення та пошуку відповідей на виклики та кризові ситуації сьогодення, повідомили у Кіровоградському регілнальному відділенні Аоціації міст України.

В рамках цього заходу нагородили переможців конкурсу кращих практик. Так, в Конкурсі кращих історій Незламності та співдії в громадах України перемогу здобула Новоархангельська громада, яку представив її голова - Юрій Шамановський та спеціалістка відділу економіки та інвестицій Новоархангельської селищної ради, - Людмила Сидоренко.

Так, на конкурс громада подала одразу три приклади проєктів, які і реалізували в громаді, - фотопроєкт «Україна НЕЗЛАМНА», «Еко зустрічі на Синюсі» та створення патріотичного муралу, який об’єднав студентів Київських вишів, місцевих мешканців і переселенців.

Під час презентації проєктів Людмила Сидоренко зазначила, що в них активно брала участь молодь громади задля поліпшення довкілля, підтримки культурної ідентичності і сприяння благодійності.

"Залучення молоді з різних соціальних груп сприяє підтримці інклюзивності та розвитку почуття спільної власності в громаді. В цілому, інноваційний підхід ради до роботи з молоддю продемонстрував потенціал місцевих органів влади для допомоги молоді розвивати свої лідерські якості та креативність для підтримки сталого розвитку», - наголосила Людмила Сидоренко.

778 copy

Представники громади отримали відзнаку за підписами Матьє Морі, Генерального Секретаря Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Віталія Кличко, Голови Асоціації міст України.

Захід організовано в рамках проєкту «Посилення багаторівневого врядування, демократії та прав людини на місцевому рівні в Україні», який виконується Конгресом в рамках Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та реконструкція» на 2023-2026 роки. Проєкт спрямований на зміцнення діалогу, партнерства та консультацій між різними рівнями влади; посилення спільного врядування та залучення громадян у відповідності до принципів місцевої демократії та відкритого врядування; сприяння та гарантування права на рівність і недискримінацію на місцевому рівні для відновлення та відбудови України.

11 copy

Поширюйте

Коментуйте