Суспільство

Підприємству "Дніпро-Кіровоград" призначили нового керівника

 Автор: Таміла Делюрман. 2458

У водопостачальному підприємстві "Дніпро-Кіровоград" призначили нового керівника. Сьогодні, 15 травня, зранку його вже представили колективу.

Як повідомили у пресслужбі Кіровоградської облради, новим виконуючим обов'язків генерального директора ОКВП "Дніпро-Кіровоград" призначили Миколу Романюка.

347089809 251618794203634 1522191738994243699 n

Микола Романюк/Фото пресслужби обласної ради

 Розпорядження про призначення підписав голова обласної ради Юрій Дрозд.

Микола Романюк працює на підприємстві понад 20 років, нині - заступником гендиректора з технічних питань.

«Головне наразі – напрацювати механізм і покроковий план дій із погашення заборгованості підприємства та його оптимізації. Першочергове завдання вийти із щомісячної збитковості й завершити проєкти, які дадуть економічний приріст водоканалу. Розумію свою відповідальність і розраховую на конструктивну роботу з керівництвом обласної ради, обласної військової адміністрації, депутатами облради, народними обранцями та міськими головами», - розповів про плани новий керівник.

Голова обласної ради Юрій Дрозд повідомив, що профільні комісії обласної ради визнали роботу поеперднього виконуючого обов'язки гендиректора Олександра Пісного незадовільною.

 «Депутати обласної ради неодноразово наголошували на неефективному управлінні підприємством та загрозі накопичення великих боргів. У 2021 році депутати створили спеціальну комісію для вивчення роботи «Дніпро-Кіровоград». Нинішнього року на засіданнях профільних постійних комісій обласної ради роботу Олександра Пісного визнали незадовільною," - розповів Юрій Дрозд.

Нагадаємо, до цього виконуючим обов'язків гендиректора був Олександр Пісний. Звіт про свою роботу він мав озвучити 31 березня на 15-й сесії обласної ради, яка так і не відбулася, оскільки розпочалися перепетії щодо звільнення з посади голови обласної ради Сергія Шульги. Тому за кілька днів Олександр Пісний оприлюднив свій звіт  на офіційній сторінці ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

Наступне засідання 15-ї сесії вже 25 квітня теж не змогли відкрити, натомість провели 16-ту позачергову сесію,під час якої Сергія Шульгу звільнили з посади голови обласної ради, а замість нього призначили Юрія Дрозда.

Поширюйте

Коментуйте