Суспільство

Вода на Завадівці: коли відновлять постачання і де розташовані пункти роздачі

 Автор: Ірина Требунських. 947

Жителі мікрорайону Завадівка у Кропивницькому тиждень були без води, після чого постачання відновили. Та станом на 15 травня води у мікрорайоні знову немає. «Гречка» дізналася, в чому причина та за якими адресами розташовані пункти роздачі води.

voda

 

Нагадаємо, що абонентів у мікрорайоні Завадівка забезпечує водою «Інгульська шахта». Через аварію на мережі жителі Завадівки були без води з 4 по 12 травня

Вже у суботу, 13 травня, водопостачання вдалося відновити, та на наступний ранок вода почала пропадати знову. Як пояснили «Гречці» у пресслужбі Кропивницької міської ради, тиск у мережі почав падати через виявлені два прориви: в районі кільцевої дороги біля селища Молодіжного і розв’язки доріг у напрямку Знам’янки.

Водопостачання призупинили до ліквідації проривів, а в мікрорайон почали знову підвозити питну воду.

Станом на 15 травня ремонт триває.

«Для прискорення робіт міська рада надала власнику мережі у користування спецтехніку. За словами представників Інгульської шахти, їх завершать до кінця дня. Прогнозований час відновлення водопостачання – ранок вівторка, 16 травня», – пояснили в пресслужбі.

Наразі в мікрорайоні Завадівка діють пункти роздачі води за такими адресами:

  • провулок Краснодонський, 59,
  • вул. Красноярська, 13,
  • вул. Павла Луньова, 23;
  • вул. Мотокросна, 48 і 16а.

Як раніше повідомляла «Гречка», через аварію на мережі 15 травня мікрорайони Телецентр, Масляниківка, Шкільний та частина Кущівки у Кропивницькому тимчасово будуть без води.

Поширюйте

Коментуйте