Суспільство

У Кропивницькому нагородили піротехніків, які розміновували деокуповану Харківщину (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 1283

Сьогодні, 16 травня, очільник Головного управління ДСНС в області Віталій Миронюк нагородив піротехніків, які з березня 2023 року залучались до розмінування деокупованих територій Харківщини.

10

Як повідомила пресслужба головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в області, піротехніки проводили розмінування звільнених пунктів Харківщини і нещодавно повернулися додому.

За проявлену мужність, відвагу і високий професіоналізм, сумлінне виконання завдань в умовах воєнного стану нагородили п’ятьох піротехніків і медикиню. Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» нагороджено водія-сапера групи піротехнічних робіт Андрія Паламарчука, а його колегу Сергія Резніченка відзначено почесною грамотою ДСНС України.

Почесний нагрудний знак від командувача військ оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ, медаль «За сумлінну службу» отримали керівник піротехнічного відділення Костянтин Баша і двоє його підлеглих – Богдан Козак і Олександр Волошин, а ще фахівчиня медико-санітарної частини Тетяна Лугова.

1 1

5 1

6

7

8

9

4

Поширюйте

Коментуйте