Суспільство

У Кропивницькому запрацював Центр допомоги врятованим: хто може звернутися

 Автор: Ірина Требунських. 1235

 

У Кропивницькому сьогодні, 16 травня, відкрили Центр допомоги врятованим, де отримати юридичну, психологічну, соціальну та інші види допомоги можуть як місцеві жителі, так і вимушені переселенці.

Centr dopomogu vryatovanum1

Це вже одинадцятий Центр допомоги врятованим в Україні, відкритий за співпраці з Фондом народонаселення ООН та громадської організації «Інноваційні соціальні рішення».

«Основним кредо при створенні цих центрів є те, що будь-хто, хто сюди звернеться, може отримати допомогу: жінки, чоловіки і діти. Як місцеві мешканці, так і вимушені переселенці. Також у нас акцент на виявлені гендерно зумовленого і домашнього насильства, сексуального насильства, пов’язаного з війною – це один з аспектів нашої роботи», – розповіла «Гречці» координаторка проєктів «Інноваційних соціальних рішень» Любов Антоненко.

Centr dopomogu vryatovanum2

У Центрі допомоги врятованим кожен і кожна можуть отримати безплатно й анонімно психологічну допомогу, юридичну консультацію та інформаційну підтримку. Для цього тут працюють такі фахівці:

  • дитячий психолог,
  • психолог для дорослих,
  • юридичний консультант,
  • соціальний працівник,
  • спеціаліст з ведення випадку.

«Ведення випадку, або кейс-менеджмент – це повний супровід спеціалістом людини до розв'язання її проблеми. Наприклад, якщо людина звернулася щодо сексуального насильства, то кейс-менеджер супроводжує людину у зверненні до правоохоронців, до медичних закладів тощо», – пояснила Любов Антоненко.

Centr dopomogu vryatovanum3

 Центр допомоги врятованим працює в Кропивницькому на другому поверсі Прозорого офісу за адресою: вулиця Архітектора Паученка, 41/26. Розклад роботи – з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:15. Контактні номери: +38(097)945-26-54, +38(099)014-71-43.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте