Суспільство

У кропивницькій школі планують відремонтувати підвал за 2,3 мільйона

 Автор: Таміла Делюрман. 1353

У Кропивницькому в школі №10 планують капітально відремонтувати підвал. На це міське управління освіти готове виділити 2,3 мільйона гривень.

remont copy copy copy 

Тендер управління освіти Кропивницької міськради оголосило у системі Prozorro 11 травня.

Згідно інформації, провести планують капітальний ремонт частини підвального приміщення в загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів № 10, за адресою: вулиця Металургів, 33-а. На це готові виділити 2 305 111 гривень.

У переліку робіт вказано, що виконуватимуть облаштування перегородок, змінюватимуть двері, демонтуватимуть наявну підлога та заливатимуть стяжку, штукатуритимуть та фарбуватимуть стелю і стіни, ремонтуватимуть сходи і ганок. Також планують поставити жалюзійні грати. Електриктичні кабелі, щитки, розетки і вимикачі теж планують оновити.

Станом на 18 травня жодної пропозиції від підрядників не надійшло. Кінцевий строк подання пропозицій 19 травня.

Виконати роботи підрядник буде зобов'язаний до 20 серпня цього року.

"Гречка" намагалася з'ясувати, чи підвальне приміщення ремонтуватимуть для того, щоб з нього облаштувати захисне укриття для школи. Ми звернулися до вказаної відповідальної особи за цей тендер - представниці управління освіти Оксани Літвінової, проте вона відмовилася уточнювати, сказавши, що виконуватимуть те, що написано у тендері та прикріплених додатках.

Згадки про те, чи буде це укриття -  у документації "Гречка" не знайшла. Ми намагалися зв'язатися безпосередньо із школою №10, проте за номером, указаним на сайті закладу постійно звучить автоматична відповідь "вибачте, напрямок перевантажений".

Нагадаємо, в управлінні освіти Кропивницької міськради Держаудитслужба знайшла порушень майже на 9 мільйонів гривень. Очільниця управління повідомила, що порушення, які вказані в акті Держаудитслужби, є формальними та такими, що виправлені під час ревізії, відповідні зміни внесено до бухгалтерських документів.

Ззначимо, "Гречка" раніше писала, що  для Кіровоградщини на будівництво та реконструкцію захисних споруд у закладах загальної середньої освіти направили 31 мільйон 90 тисяч гривень з держбюджету.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте