Суспільство

Рятуй життя: кропивничан запрошують здати кров для захисників

 Автор: Ірина Зайцева. 932

У Кропивницькому в обласній станції переливання крові триває Всеукраїнська донорська акція "Здай кров-рятуй життя", яка спрямована на поповнення банку крові для силових структур.

donor copy

Як зазначив в коментарі "Гречці" завідувач донорського відділу обласної станції переливання крові Вадим Чернишов, акція триває до 21 травня. До неї доєдналися працівники ДСНС, Нацполіції, патрульної поліції, регіонального сервісного центру МВС, райдержадміністрації. Також приїздили для здачі крові мешканці Аджамської і Великосеверинівської громад і доєднувалось студентство міста.

"Проте, на жаль, донорів мало. До прикладу, вчора кров здали 60 людей, позавчора 42. Дефіциту як такого в банку крові немає, але ж ми маємо постійно поповнювати і оновлювати запаси. Наразі триває війна, тому для військовослужбовців Збройних сил України наявність крові необхідних груп і резусів є важливою потребою",- уточнив Вадим Чернишов.

З його слів, донором крові може стати кожен, проте заздалегідь потрібно проконсультуватись у терапевта щодо донації, перевіритись щодо абсолютних та відносних показань.

Здати кров можна в будні дні з 8:30 до 12:00.

  • Адреса: місто Кропивницький, вулиця Преображенська 88
  • Контактний номер телефону реєстратури: 063-456-96-46

"Гречка" нагадує щодо інструкції як стати донором.

Поширюйте

Коментуйте