Суспільство

Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо розтрати коштів управлінням освіти Кропивницького

 . 4583

Кіровоградська обласна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо розтрати коштів управлінням освіти Кропивницької міськради.

Depositphotos 45577531 S

Зазначимо, минулого тижня "Гречка" розповідала про те, що Держаудитслужба знайшла в управління освіти Кропивницької міськради порушень на 9 мільйонів гривень та що думає про це очільниця управління.  На публікацію звернула увагу прокуратура.

Так, Кіровоградська обласна прокуратура виявила, що 27 липня 2022 управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області звернулось до Кропивницького районного управління поліції щодо порушень виявлених під час перевірки, але вони не зереєстрували кримінальне провадження.

"З урахуванням викладеного, вбачається достатньо об’єктивних даних, які вказують на наявність в діях службових осіб управління освіти Кропивницької міської ради ознак вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України ( Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем - авт.). Натомість органи поліції відомостей про це до Єдиного реєстру досудових розслідувань не внесли. Тому 17 травня 2023 реєстрацію кримінального провадження здійснила обласна прокуратура та визначила органом слідства Головне управління нацполіції області. Процесуальне керівництво здійснюватимуть група прокурорів. Хід досудового розслідування взяв під особистий контроль керівник відомства", - повідомила "Гречці" речниця прокуратури області Наталія Алєксєєнко.

Нагадаємо, очільниця управління повідомила, що порушення, які вказані в акті Держаудитслужби, є формальними та такими, що виправлені під час ревізії, відповідні зміни внесено до бухгалтерських документів.  Що ж до самих порушень, то Лариса Костенко пояснила все по пунктах.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте