Суспільство

У Кропивницькому відкрився Центр денного перебування дітей: як зареєструватися

 Автор: Ірина Требунських. 2224

У Кропивницькому розпочав роботу безкоштовний Центр для денного перебування дітей з вразливих верств населення. Для користування його послугами необхідна попередня реєстрація.

Centr dennogo perebuvannya ditey1

 

Як пояснила «Гречці» директорка Центру Лілія Місюня, Центр денного перебування працює для дітей:

  • з інвалідністю;
  • які мають ризик отримати інвалідність;
  • з сімей вимушених переселенців;
  • з малозабезпечених сімей та таких, які опинилися у складних життєвих обставинах;
  • дітей, що постраждали від насильства;
  • дітей, які мають ризик потрапити до закладу інституційного догляду.

У Центрі проводитимуть майстер-класи, дидактичні ігри, воркшопи, екскурсії, вікторини й естафети, освітні екоподорожі та творчі майстерні.

«У закладі працюють два вихователі, а також психолог і дефектолог, які проводять як групові заняття, так і індивідуальні», – розповіла Лілія Місюня.

Centr dennogo perebuvannya ditey2

Центр денного перебування діє по буднях з 8-ої ранку до 17:00 на базі Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю по вулиці  Бєляєва, 72. Для того, щоб привести дитину, потрібно попередньо зареєструватися в адміністратора за номером: +38(066)792-9088.

Centr dennogo perebuvannya ditey3

Сам центр створено у співпраці UNICEF Ukraine з благодійним фондом «Безпечне майбутнє». Загалом на Кіровоградщині діє вже три Центри для денного перебування дітей: у Кропивницькому, у Бобринці та селищі Рівному.

Фото: благодійний фонд «Безпечне майбутнє»

Нагадаємо, що раніше у Кропивницькому відкрили дитячий простір дитячий простір «СпівДія заради Дітей» на базі Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте