Суспільство

Українське морозиво з радянською назвою в Ізраїлі: що каже виробник

 Автор: Таміла Делюрман. 1459

Днями у соцмережах поширили інформацію, що у Ізраїлі продається морозиво українських виробників із назвами, які містять слова, пов'язані із радянським режимом та написані російською мовою. Зокрема кропивницької фірми "Ласка" морозиво "Советский пломбир" та житомирської фірми "Рудь" із назвою "Ленинградское".

11109

Користувачі соцмереж оприлюднили фото із вище згаданим морозивом. Те, що українські виробники імпортують товари із такими назвами викликало обурення серед українців.

345719617 248119337765842 529730055375269357 n copy

"Гречка" звернулася до підприємства із Кропивницького ПОГ АПВТ «Фірма Ласка» із проханням роз'яснити, чому продукція їхнього виробництва, яку імпортують в Ізраїль, має назву пов'язану із радянським режимом та ще й написаною мовою країни-агресора.

У відповідь керівництво фірми повідомило, що виявлене в Ізраїлі морозиво виробництва "Ласки" із назвою "Советский пломбир", то залишки в торговельних мережах тієї продукції, яка імпортувалася до 2022 року. При цьому фірма наголосила, що у 2022 році відмовилася від постачання позиції "Советский пломбір" ізраїльському партнеру.

Згідно листа-відповіді фірми "Ласка", ще до початку військової агресії Росії проти України вони уклали договір поставки морозива із ізраїлькою мережею "Іce Leko". "Ласка" зобов'язалася поставляти ізраїльському контрагенту морозиво за його рецептурою та торговельними марками, тобто фантазійними назвами.

Ще до повномасштабного вторгнення керівництво "Ласки" зверталося до керівництва ізраїдьськох фірми-партнера з наміром припинити поставку товарної позиції "Советский пломбир", однак отримувало відмови з посиланням на високу популярність цього морозива в Ізраїлі, а також вказували на жорсткі фінансові санкції за договором поставки продукції.

"В 2022 році, ПОГ "АПВТ "ФІРМА ЛАСКА" несучи значні фінансові втрати, відмовилося від постачання "Іce Leko" Ltd (Держава Ізраїль), оскільки товарна позиція під ТМ "Советский пломбир". Морозиво, фото якого тиражується в соціальних мережах інтернет, є залишком в торговельних мережах "Іce Leko" Ltd (Держава Ізраїль), оскільки товарна позиція під ТМ "Советский пломбир" уже значний час не виробляється нашим підприємством", - йдеться у листі від керівництва "Фірми Ласка".

635637

Інший виробник із Житомира завод "Рудь" на своїй офіційній Facebook-сторінці теж повідомив, що виявлене морозиво в Ізраїлі "Ленинградское" то залишки в торгових мережах партнера, оскільки продукцію з цією назвою "Рудь" з 2022 року не поставляла в Ізраїль.

Вони теж вказують, що задовго до початку війни АТ «ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД» уклав договір на виробництво та поставку морозива на умовах «privat label» ізраїльському контрагенту DILER B.M.D.INTERNATIONAL LTD. Тобто, виробник прийняв на себе договірне зобовʼязання виготовити іноземному замовнику морозиво за його рецептурами та під його торговельними марками.

Серед замовлених найменувань (торговельних марок), що належать нерезиденту DILER B.M.D.INTERNATIONAL LTD була ТМ «Ленинградское». Згідно договірних умов поряд з торговельною маркою замовника товару розміщувався бренд виробника.

"Зазначений продукт реалізовувався виключно на території Ізраїлю. 3 початком повномасштабного вторгнення росії в Україну ми відмовились від виконання контракту в частині виготовлення морозива під ТМ «Ленинградское». Наразі випуск цього морозива припинено", - написало керівництво компанії "Рудь".

347127619 1406062023519481 1658274714376176930 n

Поширюйте

Коментуйте