Суспільство

Останні дзвоники і випускні: коли завершиться навчальний рік у школах Кропивницького

 Автор: Таміла Делюрман. 2005

У більшості шкіл Кропивницького навчальний рік закінчиться 31 травня. Вручення документів випускникам відбудеться у червні.

shkola dzvonuk

Про це повідомила начальниця управління освіти міськради Лариса Костенко під час пресбрифінгу сьогодні, 23 травня, передає кореспондентка "Гречки".

За словами посадовиці, лише у трьох школах останній дзвоник буде 2 червня, проте в яких саме не повідомляють з міркувань безпеки. Різницю у даті  пояснюють тим, що деякі школи були трохи довше на канікулах протягом навчального року. Формат проведення останніх дзвоників заклади обиратимуть самостійно. 

Вручення свідоцтв про закінчення початкової школи відбудеться теж 31 травня в усіх школах. Загалом таких випускників 4-х класів цьогоріч - 2779 учнів.

Свідоцтва про базову середню освіту вручатимуть 16 червня..Випускників 9-х класів цьогоріч - 2330, з яких 253 отримають свідоцтва з відзнакою.

Свідоцтва про повну середню освіту вручатимуть 30 червня. Випускників 11-х класів у місті 1355, з яких 121 - претенденти на медалі за успіхи у навчанні.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте