Суспільство

10 гривень замість квітів: у кропивницьких школах проведуть акції на підтримку ЗСУ

 Автор: Таміла Делюрман. 2230

У Кропивницькому останні дзвоники планують провести без квітів, а натомість здати по 10 гривень на ЗСУ.

groshi kvity

Фото умовне

Про це повідомила начальниця управління освіти міськради Лариса Костенко під час прес-брифінгу сьогодні, 23 травня, передає кореспондентка "Гречки".

За словами посадовиці, представники дитячого парламенту запропонували учням не нести квіти, як це раніше було традицією на останній дзвоник, а замість квітів дати по 10 гривень, які потім зберуть на одному рахунку та передадуть на потреби ЗСУ.

До акції запросили долучитися усі школи області.

Лариса Костенко акцентувала, що 10 гривень по суті й не багато, але якщо долучаться школи всієї області, де загалом близько 100 тисяч учнів, то за ці гроші можна буде придбати певні необхідні для військових речі чи обладнання.

Зазначимо, формати ж проведення останніх дзвоників школи обиратимуть на свій розсуд.

Крім того, очільниця управління освіти розповіла, що дитячий парламент також вніс пропозицію школярам провести флешмоб "Об'єднані у центрі України". В управлінні освіти підтримали таку ініціативу, тому кропивницькі школи долучаться до цієї акції. Патріотичний флешмоб планують організувати задля підтримки морального духу наших воїнів. Про дати та місця проведення акції не оголошують із міркувань безпеки.

Нагадаємо, у більшості шкіл Кропивницького навчальний рік закінчиться 31 травня. Вручення документів випускникам відбудеться у червні.

 

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте