Суспільство

Потреба у понад 80 маскувальних сіток: у Кропивницькому закликають долучитись до плетіння

 Автор: Ірина Зайцева. 2701

У Кропивницькому на базі альтернативної школи "Крок" з початку повномасштабного вторгнення організували плетіння маскувальних сіток для захисників і захисниць. Наразі у військових є гостра потреба у маскувальних сітках, до створення яких закликали долучитися мешканців Кропивницького. 

net 1

Як повідомила у коментарі "Гречці" волонтерка і координаторка Ірина Скічко, на сьогодні є потреба в понад 80 маскувальних сітках і нагальна потреба в людях, оскільки дуже багато людей, які залучались до плетіння раніше, повиїжджали або не в змозі ходити на постійній основі. 

"Ми плетемо маскувальні сітки на базі альтернативної школи "Крок" другий рік від початку повномасштабного вторгнення. За цей час багато людей долучалось до допомоги в плетінні сіток, але багато повиїжджало, хтось вийшов на роботу, відповідно людей меншає. Нам дуже потрібно, щоб люди ходили на постійній основі. Не проблема витратити час, щоб навчити людину правильно плести сітку, але проблема полягає в тому, що це буває "одноденна акція", - зазначила Ірина Скічко. 

Жінка зазначає, що кожна сплетена сітка - це врятовані життя військових. 

"Коли ми виставили свої фото із сітками, постачальник нам написав: "Плетіть, чийсь татко додому повернеться!". Слова прості, але вони розривають і це мотивує працювати далі, адже це збереження людського життя. Військові на фронті, заради нас, а ми тут маємо бути заради них і допомагати їм", - підкреслила Ірина Скічко. 

За її словами, найчастіше запитів надходить від волонтерів, які допомагають і відвозять допомогу в різні підрозділи. Сьогодні черга стоїть у 80 маскувальних сіток.

"І це термінові потреби, які, як говорять, потрібно "на вчора". Ми не можемо відмовити, тому працюємо і сподіваємось, що люди відгукнуться", - зазначила Ірина. 

За словами Ірини Скічко, на постійній основі ходить француз мсьє Домінік з дружиною.
"Він нарізає стрічки, робить дірочки, його дружина Тетяна плете. Вони допомагають на постійній основі, за що я дуже вдячна", - уточнила волонтерка.  - А також, деякі волонтери плетуть сітки вже понад рік. Зокрема, переселенці з Харкова, Херсона, Куп'янська, Краматорська та Кропивницького".

Охочі долучитись до плетіння сіток, можуть звернутись:

Контактний номер телефону: 0505959906 - Ірина (волонтерка та координаторка).

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте