Суспільство

30 мільйонів гривень планують виділити на ремонт каналізації на Братиславській (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Зайцева. 1267

У Кропивницькому по вулиці Братиславській регулярно нечистоти течуть вулицею і періодично затікають на подвір'я приватних та у підвали багатоквартирних будинків. Ціна вирішення питання - 30 мільйонів гривень.

 Копія Для маркування Прямокутник 16 copy

Колаж з фото Лариси Ковальової

До редакції "Гречки" звернулась жителька Новомиколаївки Лариса Ковальова, яка зазначила, по вулиці Братиславській 9 а, б, в, г, д до території під'їздів течуть нечистоти з каналізації.

"У вівторок, 23 травня, каналізація била ключем. Практично кожну ніч з каналізації витікає все в наш двір. Сморід неймовірний", - зазначила жінка.

За її словами, каналізацію капітально відремонтували шість років тому. Тоді ж і відремонтували дорогу. 

"Очевидно, труби прогнили, і тепер місцеві мешканці потерпають від того, що до приватного сектору і навіть до під'їздів потрапляють води з каналізації. Стоять калюжі, сморід неймовірний, мухи і комарі, це нестерпно", - зазначила жінка.

Вона уточнила, що цьогоріч аварія траплялася двічі: 25 квітня та 23 травня.

Як зазначила в коментарі "Гречці" директорка Кропивницької філії водоканалу Валентина Давидчук, у випадку 23 травня був витік стічних вод через відсутність світла. Тоді зупинилася помпа, яка відкачувала стічні води.

"Ми знаємо про проблему з каналізаційним колектором. Наразі вирішується питання щодо заміни 500 метрів труби. Ми розробили відповідний проєкт, на ремонт якого потрібно близько 30 мільйонів гривень. Тепер очікуємо фінансування від міськради, як тільки нам виділять гроші, одразу розпочнемо ремонтні роботи, а поки ми перекачуємо всі стічні води за допомогою помпи",- зазначила директорка міського водоканалу Валентина Давидчук.

За її словами, мова про відрізок труби від вулиці Авіаційної до вулиці Левитського (колишньої Колгоспної). Такі ремонтні роботи триватимуть близько двох місяців.

У коментарі "Гречці" начальник відділу по роботі із засобами масової інформації міськради Сергій Якунін зазначив, що завтра, 26 травня, на сесії міськради планують включити це питання до змін у бюджеті. 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте