Суспільство

Зі “спортоб’єкта” під промисловість: у Кропивницькому підприємству передали в оренду ділянку біля школи

 Автор: Таміла Делюрман. 1988

Кропивницька міськрада прийняла рішення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 23 сотки по вулиці Юрія Липи, 2Г. Вона призначалась для розташування спортоб'єктів, а тепер її використовуватимуть для промисловості.

dilyanka copy

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 26 травня, під час сесії міськради, передає кореспондентка "Гречки".

Зазначимо, "Гречка" раніше писала, що на сайті зареєстрували проєкт рішення, в якому вказано, що ТОВ «ЕЛІТ БУД ТЕХНОЛОГІЇ» звернулося по дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення по вулиці Юрія Липи, 2-г.

Тобто підприємство хоче взяти ділянку в оренду, змінивши її цільове призначення. 

Із 2018 року ця ТОВка вже орендує сусідню ділянку та будівлю, яка на ній розташовується, за адресою по вулиці Юрія Липи, 2А.

Будівлю площею 563,6 квадратних метрів, яка розташовується на цій ділянці ТОВ «ЕЛІТ БУД ТЕХНОЛОГІЇ» приватизувало ще у 2019 році, про що йдеться у рішенні міськради від 7 травня 2019 року.

Практично через дорогу від підприємства знаходиться територія школи №25 і житлові будинки.

Сьогодні ж під час сесії депутати вирішували чи погодити цей проєкт рішення. Прийняли його не з першого разу і поверталися до його розгляду двічі.

Заступник міського голови Олександр Мосін зауважив, що питання важливе і фактично суто технічне.

"Там розташована була котельня мікрорайону, яка виведена з експлуатації. Була пропозиція побудувати спортбудівлю, але зараз дефакто там складські приміщення. Питання потрібно вирішити, аби були надходження в бюджет", - наголосив Мосін.

Відтак, наприкінці сесії вчергове повернулися до цього питання та проголосували за нього 22 голосами "за" із 28 присутніх на сесії депутатів.

Детальніше про цю земельну ділянку та хто став її орендарем знайдете за цим посиланням.

Нагадаємо, під час сьогоднішньої сесії передали також в оренду комплекс будівель управлінню Кропивницької єпархії Православної Церкви України для проведення богослужінь.

Поширюйте

Коментуйте