Суспільство

На Попова можуть з'явитися нові МАФи: хто планує будувати

 Автор: Таміла Делюрман. 3339

У Кропивницькому по вулиці Попова хочуть побудувати нові магазини. Співласницею, фірми, яка просить дозвіл на розробку проєкту, є дружина ексдепутата міськради Андрія Кролевця.

098

Згідно проєкту рішення, оприлюдненому на сайті міськради, фірма "Роксолана ЛТД" просить дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною площею 740 квадратних метрів по вулиці Космонавта Попова біля ринку «Жемчуг».

За інформацією у пояснювальній записці до проєкту рішення, фірма планує на ділянці будувати магазини.

Крім того, зазначено, що на цій ділянці, яку "Роксолана ЛТД" взяла в оренду ще у 2019 році на сторк 25 років, вже є нерухомість цієї фірми площею 296,5 квадратних метрів.

Проєкт рішення винесуть спочатку на розгляд постійної комісії міської ради з питань екології, земельних відносин та комунальної власності. В разі погодження проєкту рішення комісією, далі його винесуть на розгляд сесії.

За даними аналітичної системи Youcontrol, бенефеціарними власницями ТОВ "Роксолана ЛТД" є Кролевець Лідія Олександрівна та Кролевець Інна Володимирівна. Інна Кролевець, за інформацією ЗМІ, є дружиною Андрія Кролевця, який був дептутом міськради 7-го скликання від партії "БПП" із 2015 по 2020 роки.

Зазначимо, сам же ринок "Жемчуг", біля якого знаходиться вище згадана ділянка, належить підприємству ПП «Кіровоград-буд-дизайн». Бенефеціарними власниками цього підприємтсва є Андрій Кролевець та Юрій Шаров.

Зазначимо,у 2018 році Андрій Кролевець ввійшов до ТОП-5 найбагатших депутатів міськради Кропивницького.

Нагадаємо,  у Кропивницькому по вулиці Євгена Тельнова, 12 на алеї біля каштанів почали будівництво низки МАФів. Мешканці будинку, біля якого будуть магазини, обурюються забудовою. Говорять, що вже кілька років орендар землі там намагався почати це будівництво, але людям вдавалося це зупинити. Цьогоріч будівництво стартувало, представник фірми забудовника повідомив що МАФи будуть за аналогією як на Академіка Тамма,4.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте