Суспільство

Мураліст із Харкова в Олександрівській громаді створив стінопис присвячений місцевому воїну "Ведмедю"

 Автор: Ірина Зайцева. 3513

В Олександрівській громаді, що на Кіровоградщині, днями на стіні дитячо-юнацької спортивної школи з'явився стінопис, присвячений місцевому військовослужбовцю із позивним "Ведмідь", який став на захист країни ще із 2014 року.

 

Копія Для маркування Прямокутник copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Автором муралу є вимушений переселенець із Харкова Олександр Брітцев, який до цього створив у Кропивницькому стінопис "Україна - це свобода" і "Корифей Марко".

До нього із пропозицією розпису стіни звернулися із громадської організації «Справедливість - наш вибір», яка і профінансувала цей проєкт. На розпис стіни розміром 5 на 10 метрів у майстра пішло п'ять днів.

"В Кіровоградській області це вже четверта моя робота. А загалом яка по рахунку не можу сказати, бо вже давно втратив рахунок кількості створених малюнків. На створення цього стінопису під назвою "Ведмідь" мене надихнув супротив людей, які вийшли на захист Батьківщини, а саме місцевий захисник, який наразі служить в ЗСУ", - зазначив Олександр.

Безпосередньо із воїном художник познайомився уже в процесі створення муралу, коли військовий був у відрядженні.

350356423 1009808050004279 7665282090292588406 n

"Ця робота присвячена військовому з позивним "Ведмідь", його особистості. Можу сказати про нього, що він мужній воїн, справжній Патріот України, який став до лав ЗСУ ще у 2014 році", - підкреслив художник.

Ім'я та прізвище військовослужбовця не називають із міркувань безпеки.

Офіційне відкриття стінопису в громаді планується на 17 червня 2023 року.

Як "Гречка" повідомляла раніше,  у  Кропивницькому підготували відео про те, як створювався новий символ Кропивницького - мурал "Корифей Марко". Весь процес, який зайняв 50 днів, помістили у ролик на 30 секунд. Автор стінопису художник Олександр Брітцев розповів про символи, які заклав до малюнка.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте