Суспільство

Потрапить до в'язниці: на Кіровоградщині скасували виправдання чоловіку, який підрізав знайомого

 Автор: Ірина Зайцева. 1586

На Кіровоградщині засудили чоловіка до 5 років ув’язнення, за те, що він вдарив свого товариша декілька разів ножем. Суд першої інстанції його виправдав, проте прокуратура домоглася іншого вироку. 

aresht

Як повідомили у пресслужбі прокуратури області, прокурори довели вину 48-річного обвинуваченого, який у січні 2021 року заподіяв тілесні ушкодження своєму знайомому.

Встановлено, що в селі Миколаївка Кропивницького району у приватному будинку потерпілого під час споживання алкоголю за столом між чоловіками виник конфлікт. В результаті чого обвинувачений ножем завдав удару, спричинивши останньому проникаюче ножове поранення черевної порожнини.

Кіровоградський районний суд не побачив в діях обвинуваченого ознак кримінального правопорушення і виправдав чоловіка.

Прокуратура оскаржила рішення, а доводи прокурора були враховані під час розгляду апеляції у Кропивницькому апеляційному суді.

Відповідно ухвалили новий вирок - чоловіка визнано винним за частиною 1 статті 121 Кримінаьного кодексу України та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. Його взяли під варту в залі суду одразу після проголошення вироку.

Поширюйте

Коментуйте