Суспільство

Обстежили вже 269 об’єктів: на Кіровоградщині тривають перевірки укриттів (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 1850

 

На урядове доручення на Кіровоградщині створили 43 робочі групи, які перевіряють укриття і сховища, які мають бути доступними для громадян під час повітряної тривоги.

perevirka ukruttiv1

Як повідомляє головне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області, в області створили 43 робочі групи, які цілодобово перевіряють укриття. До складу робочих груп входять працівники ДСНС, Національно поліції та представники органів місцевої влади.

«Станом на 08.00 3 червня 2023 року на Кіровоградщині здійснено оперативне комісійне обстеження 269 об'єктів фонду захисних споруд, у яких забезпечено безперешкодний доступ для укриття населення», – йдеться у повідомленні.

perevirka ukruttiv3

Поліція Кіровоградщини закликала громадян негайно повідомляти про укриття, які зачинені під час повітряної тривоги, на лінію «102» – щоб правоохоронці могли зафіксувати порушення.

perevirka ukruttiv2

perevirka ukruttiv4

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко проінформував, що станом на ранок 3 червня перевірили понад 4800 укриттів по Україні, з яких 252 об’єкти виявилися зачиненими, ще 893 – непридатними до використання.

«Усі порушення зафіксовані. Складені акти передані відповідальним органам для усунення недоліків. Ревізії тривають», – додав він.

Нагадаємо, що перевірка всіх сховищ у країні ініціювали після трагедії у Києві, коли троє людей загинули від уламків російської ракети біля укриття.

Фото: ГУ ДСНС України в Кіровоградській області, Поліція Кіровоградської області.

Раніше «Гречка» повідомляла, що у Кропивницькому три школи не мають укриттів, тому сховища вирішили облаштувати по сусідству: таке рішення обурило деяких батьків. 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте