Суспільство

У Кропивницькому вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Требунських. 1710

 Сьогодні, 4 червня, у Кропивницькому вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Росії проти України. В рамках меморіальної акції в містах України сьогодні розвішують дзвіночки на деревах – як символ дитячих голосів.

dzvino4ok1

Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії 4 червня запровадила Генеральна Асамблея ООН. В Україні з 2021 року в цю дату на офіційному рівні вшановують пам’ять дітей. які загинули внаслідок збройної агресії Росії.

За інформацією Ювенальної прокуратури, в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Росії проти України станом на ранок 4 червня загинуло загалом 485 дітей і понад 1005 зазнали поранень різного ступеня тяжкості.

Цьогоріч на вшанування пам’яті в містах України розвішують на гілках дерев дзвіночки, які символізують голоси вбитих Росією дітей.
У Кропивницькому ця акція відбулася на Алеї миру, що на набережній у центральній частині міста. Окрім дзвіночків, на деревах розвісили символічні паперові пташки і янголятка.

Як повідомляє Кропивницька міська рада, до акції долучилися кропивничани, а також представники обласної та міської влади, курсанти і правоохоронці.

dzvino4ok2

 Як повідомляла «Гречка», у Кропивницькому розпочав роботу безкоштовний Центр для денного перебування дітей з вразливих верств населення.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте