Суспільство

У селищі Сонячне планують реконструювати водомережу за майже мільйон

 Автор: Таміла Делюрман. 1255

У Первозванівській громаді планують зробити реконструкцію водомереж селища Сонячне із приєднання їх до мереж "Дніпро-Кіровоград". На це витратять майже мільйон гривень.

 

278

Для виконання робіт обрали підрядника без проведення конкурентних торгів, оскільки сума закупівлі не перевищує півтора мільйона гривень. Звіт про укладений договір 25 травня оприлюднили у системі Prozorro.

Замовником виступає комунальне підприємство Первозванівської сільської ради "Добробут".

Підрядником обрали ТОВ "Саланг-92", яке за 999 275 гривень повинне буде реконструювати водомережі. Виконати роботу воно зобов'язане до 31 серпня цього року.

Зазначимо, це ж підприємство у березні отримало підряд від обласного онкологічного диспансеру на реконструкцію приміщення для променевої терапії.

ТОВ «Саланг-92» зареєстровано у Кропивницькому ще з 1992 року. Згідно з інформацією аналітичної системи Youcontrol, підприємство виграло низку тендерів на проведення ремонтів на загальну суму понад 35 мільйнів гривень у 2022 році. Серед них облаштування захисних споруд цивільного захисту в Кіровоградському онкодиспансері за 1,7 мільйона, а також ремонт у столичній багатоповерхівці на замовлення Управління капітального будівництва Дарницької районної в місті Києві держадміністрації.

У 2021 році «Саланг-92» брав участь у тендері з обрання підрядника для зведення найвищого флагштока з прапором України у Кропивницькому. Їхня пропозиція була дорожчою, ніж у конкурентів, і тендер фірма тоді не виграла.

Нагадаємо, у листопаді минулого року до Первозванівської громади почало постачати воду підприємство «Дніпро-Кіровоград». До цього жителі громади неодноразово залишалися без води через проблеми на шахті, яка була її постачальником.

Зазначимо, "Гречка" раніше повідомляла, що на селищі Новому планують зробити реконструкцію системи водопостачання та водовідведення. На це потрібно близько 390 мільйонів гривень.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте