Суспільство

"За розбудову країни": Кабмін почав приймати заявки на здобуття Премії для молоді

 Автор: Ірина Зайцева. 740

Кабінет Міністрів України з 19 травня 2023 року розпочав прийом заявок на присудження премій за особливі досягнення молоді у розбудові України упродож 2022 року.

ukraina zrostannia copy

Як повідомили у пресслужбі Міністерства молоді та спорту України, премія Кабінету Міністрів України присуджується людям до 35 років у розмірі 50 тисяч гривень за досягнення у розбудові України протягом 2022 року. При цьому можуть враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії і за попередні роки.

Премія не присуджується вдруге і за ті досягнення, за які українці вже відзначені державними нагородами.

Для здобуття Премії районні, районні у м. Києві та Севастополі держадміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, засоби масової інформації регіональної або місцевої сфери розповсюдження подають до Міністерства молоді та спорту України супровідний лист не більше як на одну особу у довільній формі до 30 червня 2023 року.

До супровідного листа потрібно додати такі документи:

  1. пропозиція щодо присудження Премії за формою, затвердженою Мінмолодьспортом;
  2. матеріали презентації кандидата на присудження Премії (відео-, фотопрезентації, наукові та навчально-методичні публікації, матеріали в засобах масової інформації регіональної, місцевої або загальнодержавної сфери розповсюдження, на веб-порталах тощо);
  3. характеристика кандидата на присудження Премії із зазначенням його досягнень (інформації про реалізовані молодіжні проекти та отриманий соціальний ефект) за підписом керівника;
  4. копія паспорта громадянина України кандидата на присудження Премії;
  5. копія документа, що засвідчує реєстрацію особи в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків із зазначеного Реєстру, внесені до паспорта громадянина України, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті;
  6. унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності);
  7. довідка з банку щодо банківського рахунка в національній валюті.

Повний пакет документів надсилається на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна 42, каб. 313а. та e-mail: regiomol@ukr.net, де в темі листа варто вказати “Премія КМУ”.
Із деталями можна ознайомитись у тексті постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 №1333.

Додаткову інформацію можна отримати:

  • за телефоном: (044) 284-30-26;
  • e-mail: regiomol@ukr.net (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України).

Поширюйте

Коментуйте