Суспільство

Жителів Кіровоградщини попереджають, що шахраї від імені Укрпошти "виманюють" персональні дані

 Автор: Таміла Делюрман. 1872

Укрпошта повідомила, що шахраї організували смс-розсилку, використовуючи бренд АТ Укрпошти, аби отримати персональні та фінансові дані людей. Вони їх можуть використати для подальшої крадіжки грошей з карток та рахунків.

shahrai copy

У пресслужбі Укрпошти повідомили, що шахраї надсилають такі повідомлення:

«Через відсутність адреси Ваша посилка не може бути доставлена. Ви можете оновити адресу та зробити новий запит на доставку за посиланням..».

За допомогою шахрайських сайтів, які вказані у повідомленні, аферисти можуть отримувати персональні та фінансові дані, включаючи ПІБ, номери телефонів та номери карт і як наслідок незаконно заволодіти грошима.

У повідомленнях можуть бути посилання ось такого типу:

image 2023 06 05 11 35 41

"Якщо ви отримали підозріле повідомлення, ні в якому разі не переходьте за посиланням, вказаним у повідомленні.Звертаємо вашу увагу на те, що єдиним офіційним сайтом АТ Укрпошта є https://www.ukrposhta.ua", - акцентували у пресслужбі пошти.

У разі отримання такого повідомлення потрібно звертатися до контакт-центру Укрпошти:

  • за телефоном 0 800 300 545 ,
  • за електронною адресою ukrposhta@ukrposhta.ua
  • до офіційних каналів Укрпошти в соціальних мережах.

Нагадаємо, Нацбанк спростував  інформацію, яка почали поширювати у соцмережах та ЗМІ від імені НБУ, що начебто українські банки збиратимуть дані про всі карткові платежі фізичних осіб. Насправді ця інформація не відповідає дійсності. У компанії закликають довіряти виключно офіційним сторінкам та каналам.

Поширюйте

Коментуйте