Суспільство

Ворог підірвав Каховську ГЕС: людей евакуюють (ВІДЕО)

 Автор: Таміла Делюрман. 1493

 Окупанти підірвали Каховську ГЕС. Масштаби руйнувань уточнюються. Президент збирає терміново збирає засідання РНБО.

Kakhovka HES

Як повідомили в ОК "Південь", наразі також з'ясовують швидкість і обсяги води, ймовірні райони підтоплення. Всі служби працюють. Ситуація відстежується.

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак назвав такі дії екоцидом.

"Росіяни відповідатимуть за можливе позбавлення питної води людей на Півдні Херсонщини та в Криму, можливе знищення частини населених пунктів та біосфери. Також їх дії несуть загрозу для ЗАЕС. Влада працює, як центральна, так і регіональна", - написав Єрмак.

За інформацією Херсонської ОВА, людей терміново евакуюють.

"Підрозділи Національної поліції та ДСНС Херсонської області підняті по тривозі для оповіщення та евакуації цивільного населення із потенційних зон затоплення на правобережній частині річки Дніпро, а саме: села Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон - острів Корабел", - йдеться в повіломленні.

Також в ОВА нагадали порядок дій для населення. Оскільки рівень води піднімається і всім, хто знаходиться у зоні небезпеки необхідно:

  • вимкнути всі електроприлади
  • взяти документи і речі першої необхідності
  • подбати про близьких і домашніх улюбленців
  • виконувати інструкції рятувальників та поліцейських

 Нагадаємо, у лютому цього року росіяни частково зруйнували Каховську ГЕС та відкрили там шлюзи. Через це втрачалося багато води. "Гречка" дізнавалася, чи може це вплинути на ситуацією з водопостачанням на Кіровоградщині.

 

Фото: Вікіпедія

Відео: Facebook-сторінка президента Володимира Зеленського

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте