Суспільство

Повернувся захищати Україну: у Кропивницькому попрощались з вихованцем місцевого футболу (ФОТО)

 Автор: Таміла Делюрман. 5652

У Кропивницькому попрощалися із загиблим воїном Миколою Жидковим. Провести героя в останню путь прийшли сотні містян: друзі та рідні, представники влади і товариші по службі, вихованці футбольної академії ФК "Зірка".

Footbol 1

Народився Микола Жидков у Кропивницькому 23 червня 2001 року. Змалечку займався футболом. Протягом 2011 - 2014 років здобував футбольну освіту у місцевій академії ФК "Зірка".

foot4фото надане Дмитром Кононченком

Як розповів "Гречці" виконавчий директор ФК "Зірка" Андрій Перевозник, ще дитиною Микола займався у відомих тренерів Дмитра Кононченка та Андрія Горбаня. Згодом перейшов до ДВУФК"Дніпро", три роки грав за "Кремінь".

Footbol 2

У 2019 році Микола Жидков закінчив кременчуцький ліцей -інтернат №21"Старт". Грав за футбольний клуб "Кремінь". Продовжив футбольну кар'єру у Польші, виступаючи за клуб "Венгжанка"(2020 - 2022 рр.), проте восени 22-го повернувся в Україну та вступив до лав ЗСУ.

- На війні за нашим східним кордоном загинув гравець LKS Wgrzcanka, який восени минулого року повернувся в Україну, щоб мужньо захищати свою родину, друзів та Батьківщину від російської агресії, - йдеться на офіційній сторінці польського футбольного клубу у Фейсбуці. - Коли він виходив на поле, боровся до останнього подиху, щоб принести своїй команді перемогу, а коли йшлося про боротьбу за свободу країни, він пожертвував власним життям!

 

Сьогодні, 6 червня, Миколу Жидкова поховали на Алеї слави Далекосхідного кладовища Кропивницького. Вічна пам'ять і вічна слава героєві!

Footbol 6

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте