Суспільство

Наслідки підриву Каховської ГЕС: Кіровоградщині затоплення не загрожує

 Автор: Ірина Требунських. 1142

 

Внаслідок підриву росіянами Каховської ГЕС під загрозою затоплення опинилися 80 населених пунктів Херсонщини. Водночас рівень води в річках і забезпечення питною водою на Кіровоградщині залишається в нормі.

352151462 778961957051526 890793706905644489 n

Про вплив затоплення внаслідок підриву дамби на рівень води у водоймах Кіровоградщини розповів директор обласного департаменту екології В’ячеслав Дубровський, передає кореспондентка «Гречки». Він запевнив, що рівень води у водоймах на Кіровоградщині залишається в межах норми.

«Рівень води у водоймах Кіровоградщини в межах норми, ситуація контрольована і загрози затоплення немає», – запевнив він.

Виконуючий обов’язки генерального директора підприємства «Дніпро-Кіровоград» Микола Романюк уточнив, що підрив дамби Каховської гідроелектростанції росіянами 6 червня не вплине на водопостачання на Кіровоградщині.

 

Виконуючий обов’язки генерального директора підприємства «Дніпро-Кіровоград» Микола Романюк уточнив, щотпідрив дамби Каховської гідроелектростанції росіянами 6 червня не вплине на водопостачання на Кіровоградщині.

«Усі гідротехнічні споруди підприємства працюють у штатному режимі. Світловодськ, Олександрія, Знам’янка та Кропивницький стабільно без перебоївотримуватимуть воду», – сказав він.

Станом на 15:00 на Херсонщині, за інформацією ДСНС України, підтоплено 13 населених пунктів, евакуйовано близько 1300 людей.

Нагадаємо, що зранку 6 червня росіяни підірвали Каховську ГЕС: під загрозою затоплення опинилися населенні пункти Херсонщини на правобережній частині річки Дніпро. Місцеве населення почали евакуювати, проте росіяни продовжують обстріли Херсонщини.

Російські окупанти частково зруйнували Каховську ГЕС ще 15 лютого 2023 року та відкрили там шлюзи – «Гречка» пояснювала, як це вплине на водопостачання на Кіровоградщині.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте