Суспільство

Поліція охорони на Кіровоградщині закупить паливо на майже 3 мільйони

 Автор: Ірина Зайцева. 1015

У Кропивницькому управління поліції охорони в Кіровоградській області планує закупити пальне на майже 3 мільйони гривень.

palne copy copy

Згідно з інформацією Prozorro, інформацію про тендер оголосили 26 травня 2023 року. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій сплинув 4 червня.

Так, в тендерній закупівлі вказано, що за власний бюджет (гроші отримані від господарської діяльності) поліція охорони КІровоградщини планує закупити 60 тисяч літрів бензину А-95 Євро 5 та 6 тисяч літрів дизельного пального Євро 5. Виграв тендер на постачання дизпалива товариство з обмеженою відповідальністю «Інтекс Інвест» з пропозицією 2 970 000 гривень.

В аналітичній системі Youcontrol зазначено, що це підприємство зареєстроване у 2015 році у Дніпрі, має статутний капітал у розмірі 4 000 гривень. Окрім оптової і роздрібної торгівлі паливом, займається посередництвом у торгівлі іншими товарами, а також купівлею та продажем нерухомості, надання в оренду власного чи орендованого нерухомого майна.

У 2023 році фірма виграла тендери на держзакупівлі щодо забезпечення паливом різних медичних, соціальних, освітніх та державних установ у Хмельницькій, Чернігівській, Львівській, Кіровоградській, Сумській, Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській та інших областях. Серед них є Департамент соціального захисту населення Запорізької ОВА, Криничанський психоневрологічний інтернат Дніпропетровської облради, Нікопольське міжрайонне управління водного господарства та інші установи.

Так, поставити паливо підрядник має до 31 грудня 2023 року.

Як "Гречка" повідомляла раніше, у листопаді 2022 року на Кіровоградщині провели тендер на забезпечення паливом для заправки «швидких». Тоді тендер на майже 5 мільйонів гривень виграло теж підприємство «Інтекс Інвест». До 2022-го року фірма не отримувала бюджетних замовлень, однак з 2022 року фірма виграла тендери на держзакупівлі на загальну суму у понад 295 мільйонів гривень та встигла підписати майже дві тисячі контрактів.

Перші замовлення фірма почала отримувати лише у вересені 2022 року, після зміни власника. Замість прописаного у Запоріжжі підприємця Юрія Шапрана новим власником став Антон Посилаєв із Дніпра.

Поширюйте

Коментуйте