Суспільство

Із Кіровоградщини примусово депортували молдованина

 Автор: Ірина Зайцева. 1228

Із Кіровоградщини примусово видворили 66-річного громадянина Республіки Молдова.

 

0 48 1

За інформацією пресслужби управління міграційної служби області, іноземець приїхав на Кіровоградщину до своєї співмешканки, чоловік не уклав з нею шлюб і не оформив документи на право проживання в Україні, тому перебував нелегально.

Минулого року іноземця виявили працівники Знам’янського відділу УДМС в області та притягнули до адмінвідповідальності за частиною 1 статті 203 КУпАП та прийняли рішення про примусове повернення до країни походження. Протягом місяця іноземець повинен був самостійно виїхати з України. Через відсутність грошей рішення міграційників іноземець проігнорував і продовжив проживати у Знам’янці.

Порушника повторно виявили під час рейду. Міграційники прийняли рішення про примусове виселення мігранта. Працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та виселення УДМС в області спільно зі співробітниками відділу міграційної поліції ГУНП здійснили супровід неврегульованого мігранта до пункту пропуску «Могилів-Подільський».

Як "Гречка" раніше повідомляла, із Кіровоградщини примусово депортували росіянку, яка з лютого минулого року незаконно жила в Україні.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте