Суспільство

20 тисяч споживачів без електрики: енергетики Кропивницького вирушать на Херсонщину

 Автор: Ірина Зайцева. 1667

Кіровоградщина сформувала бригади енергетиків, які поїдуть на Херсонщину відновлювати енергооб'єкти, коли з'являться для цього умови. Бригади сформували із працівників обленерго та кропивницького підприємства "Міськсвітло".

elektro

Про це повідомив голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович під час брифінгу сьогодні, 9 червня, передає кореспондентка "Гречки".

"Ми зарезервували бригади електриків та високовольтників. Велика кількість підстанцій на Херсонщині внаслідок підриву Каховської ГЕС знаходяться затопленими. Електроживлення відсутнє наразі. Ми розуміємо, що підстанції необхідно буде відновлювати, але це буде після того, як впаде рівень води", - зазначив посадовець.

Напередодні в НЕК "Укенерго" повідомили, що гідроелектростанції, розташовані на Дніпрі вище Каховської ГЕС, знижують потужність виробництва електроенергії для обмеження надходження води у Каховське водосховище, щоб зменшити затоплення. Через підтоплення відключено близько 20 тисяч споживачів у Херсоні та області.

Зазначимо, рятувальники із Кіровоградщини підрозділи ДСНС також працюють на Херсонщині, там знаходяться рятувальні машини, електростанції, болотохід, надувні човни, мотопомпи. Загалом у місцях затоплення працює майже 800 рятувальників та понад 170 одиниць техніки.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте