Суспільство

Пішов з життя спортивний журналіст та громадський діяч Євген Савранський

 Автор: Валерій Лебідь. 5323

 Сьогодні, 10 червня, після важкої хвороби пішов з життя спортивний журналіст, незмінний оглядач спортивної рубрики порталу "Гречка", громадський діяч і активний громадянин Євген Олександрович Савранський.

savranskiy

Він до останнього залишався вірним собі - був щирою та справжньою людиною. До останнього подиху Євген прагнув змінити світ на краще, бути потрібним і важливим для друзів, родини і країни вцілому. І це йому добре вдавалось.

Про головні етапи свого життя Євген написав ґрунтовну розповідь, створивши окремий сайт для друзів та рідних.


- Якщо ви завітали на цей лонгрід, то я вже не з вами, ну принаймні, на цьому світі.

​Ще за життя, я з дружиною вирішив створити сайт для моїх знайомих, щоб вони мали змогу переглянути інформацію й згадати мене “не злим тихим словом”.

Недаремно кажуть: “людина живе стільки, скільки про неї пам'ятають”. Для мене це дуже важливо, щоб ви згадували, адже, я прожив цікаве й активне життя, наповнюючи його корисними суспільними справами.

​Нехай цей сайт стане частинкою Євгена Савранського, якого ви знали, який залишиться з вами в пам'яті та серці назавжди, - написав Євген.


Прощання з Євгеном Савранський відбудеться 12 червня о 12:00 у приміщенні храму Святого Володимира ПТУ за адресою вулиця Арсенія Тарковського, 73/5.

Колектив редакції Інформаційного порталу "Гречка" висловлює щирі співчуття родині та друзям. Світла тобі пам'ять.

 

Поширюйте

Коментуйте