Суспільство

З ворожого полону повернули 95 воїнів: серед них один із Кіровоградщини (ФОТО, ВІДЕО)

 Автор: Ірина Зайцева. 2072

Вчора, 11 червня, під час чергового обміну військовополоненими додому повернулися 95 захисників, з яких один боєць із Кіровоградщини.

147 copy copy copy

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович. Так, з полону звільнили захисника Артема Танцюру з Новоукраїнського району.

В офіційному Telegram-каналі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненними уточнили, що серед звільнених з полону всі чоловіки, серед них двоє офіцерів, решта рядові і сержанти.
51 представник ЗСУ (зокрема 15 тероборонців), 29 нацгвардійців, 11 прикордонників, четверо військових моряків.

В результаті складних перемовин, які проводить Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, вдалося повернути оборонців, які перебували в полоні у пвк «вагнер» та підрозділу «ахмат», захисників Маріуполя (у тому числі «Азовсталі») та острова «Зміїний», полонених з ЧАЕС.

Також повернуто 27 оборонців, які захищали донецький напрямок (з них пʼятеро з-під міста Бахмут), захисників харківського, запорізького, херсонського, луганського і сумського напрямків. В складі звільнених троє українців, які офіційно не були підтверджені ворогом як полонені.

Серед звільнених бійців четверо мають важкі поранення, один захисник з суттєвою втратою ваги (30 кілограмів), є військові з ускладненням хвороб.

Як "Гречка" раніше повідомляла, 25 травня під час чергового обміну військовополоненими з ворожого полону додому повернулися 106 захисників, троє з яких із  Кіровоградщини. Із ворожого полону 16 квітня повернули 130 українців. Серед них шестеро воїнів із Кіровоградщини. А10 квітня, вдалося повернути додому ще 100 військовополонених, серед них два воїна із Кіровоградщини. 7 березня вдалося повернути додому 130 українських захисниць і захисників, щонайменше четверо з яких – з Кіровоградщини. 4 лютого в рамках обміну з полону до України повернуто 116 захисників. Серед них і 9 людей із Кіровоградської області.14 грудня 2022 року з полону повернули 64 воїна, серед них один захисник із Кропивницького. Також 6 грудня, у день ЗСУ звільнили 60 українських захисників та захисниць, серед них троє військових із Кіровоградщини.

3 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

4 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

5 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте