Суспільство

Справа про хабар: ексначальник патронатної служби Кіровоградської ОДА визнав провину

 Автор: Ірина Требунських. 2264

 

Колишній керівник патронатної служби Кіровоградської обласної адміністрації Ігор Шевченко, якого разом з екскерівником ОДА Андрієм Балонем обвинувачують в отримання хабаря, пішов на угоду з прокурором.

suddia pyshe

Умовне фото

Як повідомляє видання «Слово і діло», під час засідання Вищого антикорупційного суду, яке відбулося 24 травня 2023 року, адвокат Ігоря Шевченка подав клопотання про винесення справи щодо обвинувачуваного в окреме кримінальне провадження. Це клопотання обґрунтували тим, що Ігор Шевченко погодив з прокурором угоду про визнання своєї винуватості. Це підтвердив і сам прокурор під час судового засідання.

«Прокурор також просив суд задовольнити клопотання захисника про виділення кримінального провадження, посилаючись на досягнуту згоду з обвинуваченим на укладення угоди про визнання винуватості», – йдеться в судовому документі.

Водночас адвокати другого обвинуваченого у цій справі, Андрія Балоня, висловили незгоду із задоволенням цього клопотання. та суд клопотання про виділення справи щодо Ігоря Шевченка в окреме кримінальне провадження задовольнив.

Нагадаємо, що у червні 2020 року у Кіровоградській ОДА і будинку тодішнього голови ОДА Андрія Балоня пройшли обшуки: в нього знайшли мільйони готівкою. За версією слідства, Сергій Шевченко, який з 2019 року очолював патронатну службу Кіровоградської ОДА виступав посередником і перемовником, який призначав від імені Андрія Балоня суми щомісячної оплати, яку чиновники мали заносити в ОДА

Пізніше Андрію Балоню та Ігорю Шевченку обрали запобіжні заходи.

Як повідомляла «Гречка», Сергій Шевченко, син якого підозрюваний як поплічник у хабарництві голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, подав свою кандидатуру на посаду очільника Державного агентства резерву України.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте