Суспільство

У Кропивницькому оголосили відеоконкурс до Дня батька: як взяти участь

 Автор: Ірина Зайцева. 1040

 

У Кропивницькому з нагоди Дня батька, який візначається у неділю, 18 червня, оголосили конкурс відеорозповідей.

 

 batko

Умовне фото

Як повідомили у пресслужбі Кропивницької міськради, в рамках міської програми підтримки сімей управління молоді та спорту оголосило для кропивничан і гостей міста відеоконкурс «Дякую тобі за все!».

«За час російсько-української війни День батька набув особливо щемливих сенсів для всіх українців, адже багато батьків захищають своїх дітей і країну від російського ворога зі зброєю в руках, а багато родин через війну і вимушену міграцію досі залишаються розділеними. Попри усі ці надскладні випробування має місце бути і для принаймні символічного святкування», – йдеться у дописі.

Щоб доєднатися до конкурсу, учасникам необхідно створити власну відеорозповідь про батька, розповісти про найцінніші життєві моменти, спільні перемоги, традиції та історії.

Відеоролик в горизонтальній орієнтації (формат MP4, H264, AVI, якість HD 720p або 1080p) необхідно розмістити у хмарне сховище даних або YouTube-канал і направити посилання на електронну адресу: umc@krmr.gov.ua із  контактною інформацією учасника конкурсу.

Оцінювати матеріал будуть за такими критеріями:

• загальна ідея відео;
• тривалість (до 3 хвилин);
• відповідність визначеній темі.

Відеороботи необхідно надіслати до 19 червня включно, а вже 20 червня оберуть десятьох переможців, які отримають тематичні подарунки.

Обмежень щодо віку учасників немає, проте до конкурсу не приймаються відеороботи, що містять рекламу чи ображають гідність і почуття інших людей.

 Нагадаємо, що у 2019 році Кабінет міністрів України затвердив День батька, який відзначається щорічно в третю неділю червня.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте