Суспільство

Зробили сорок і більше донацій крові: у Кропивницькому нагородили почесних донорів (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 2666

У Кропивницькому сьогодні, 14 червня, з нагоди Всесвітнього дня донора в обласній станції переливання крові відбулися урочистості. Нагородили почесних донорів крові, медичних працівників станції і волонтерів.

Копія Для маркування Прямокутник 17 copy copy copy copy copy copy

Як зазначила виконуюча обов'язки генерального директора станції переливання крові Тамара Русначенко, почесні державні звання отримали ті люди, які наразі зробили сорок та більше донацій крові.

"Вони і надалі продовжують безоплатно і добровільно здавати кров. А загалом кожен наш донор на вагу золота, це наш скарб, який ділиться частинкою себе для порятунку інших людей і це неоціненно. Ми спрямовані на те, щоб пропагувати добровільну здачу крові серед людей, щоб люди могли і прагнули здавати кров для тих, кому вона життєво необхідна, що особливо важливо в умовах війни", - зазначила Тамара Русначенко.

Державне звання почесного донора присвоїли Валерію Корчагіну, Світлані Власюк, Сергію Ткаченку, Сергію Нетребенку, Олегу Семенінчену, Микола Пономаренко, Сергію Маланюку, Марії Алметовій, Наталії Міщенко. Щоб отримати таке звання потрібно здати мінімум 40 донацій крові.

Також грамотами Кіровоградської обласної ради нагородили працівників станції переливання крові.

В рамках заходу засновниці благодійного фонду "Янгол життя" Ольга Присяжнюк і Наталія Тарабріна передали для станції переливання крові обладнання вартістю 60 тисяч гривень.

"Ми звернулися до наших постійних меценатів, благодійного фонду "Фундація течія" з проханням про допомогу в придбанні апаратури для лабораторії, а саме термошейкеру для планшетів PST-60HL-4. Ця апаратура здатна більш точно діагностувати аналізи крові на наявність інфекцій, що передаються через кров. Тож вона убезпечить реципієнтів, серед яких і діти з онкологічними захворюваннями від зараження та погіршення стану. Адже для наших підопічних точність аналізу крові дорівнює життя дитини", - підкреслила Наталія Тарабріна.

За інформацією координаторки Проєкту ДонорUA у Кропивницькому, наразі зареєстровано понад 120 тисяч донорів з усієї України, зокрема, по місту Кропивницькому реєстрація є найбільшою в країні.

Копія Для маркування Прямокутник 7 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 8 copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 9 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 10 copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 12 copy copy copy copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 14 copy copy copy copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 15 copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 20 copy

Копія Для маркування Прямокутник 19 copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 40 copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 41 copy copy copy copy copy copy copy copy

Копія Для маркування Прямокутник 42 copy copy copy

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте