Суспільство

У Новоукраїнці вулицю назвали ім'ям загиблого захисника Дениса Дейнеги

 Автор: Ірина Зайцева. 1611

У Новоукраїнці, що на Кіровоградщині, зʼявилася вулиця названа в честь загиблого 22-річного місцевого захисника Дениса Дейнеги.

 

56 copy copy

Як зазначив міський голова Новоукраїнської міськради Олександр Корінний на своїй сторінці в Facebook, відповідне рішення щодо перейменування вулиці прийняли 13 червня на 46-ій сесії міськради Новоукраїнки.

Солдат Збройних сил України Денис Дейнега 2000 року народження загинув 30 квітня 2022 року біля села Олександрівка Херсонської області, захищаючи Україну від російських загарбників.

Як "Гречка" раніше повідомляла, у Кропивницькому чимало вулиць перейменували на честь загиблих захисників. Зокрема, у Кропивницькому вулицю Добровольського перейменували на честь 58-річого майора, льотчика-винищувача Степана Чобану, який ціною власного життя врятував Кіровоградщину від російських обстрілів.

У понеділок, 28 лютого, на літаку Су-27 він першим піднявся у повітря і вступив у повітряний бій над Кропивницьким, відволікаючи на себе ворожу авіацію. Російські загарбники атакували його літак ракетами, внаслідок чого він загинув смертю хоробрих. Дії майора Чобану дозволили вивести наші літаки з-під удару та перебазувати. Йому присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте