Суспільство

Цілодобова робота укриттів у школах Кропивницького: хто фінансуватиме зарплати черговим

 Автор: Ірина Требунських. 2488

У Кропивницькому ухвалили рішення, що укриття в навчальних закладах міста мають працювати цілодобово впродовж всього літа. «Гречка» дізналася, чи будуть працівникам закладів оплачувати цілодобове чергування в укриттях.

ukruttya Krop

Фото: фейсбук-сторінка Кропивницької міськради

Нагадаємо, виконавчий комітет Кропивницької міськради 13 червня ухвалив рішення, що найпростіші укриття, облаштовані в закладах освіти комунальній власності, до 31 серпня  функціонуватимуть цілодобово.

Управлінню освіти та керівникам закладів доручили сприяти матеріальному стимулюванню працівників, залучених у роботі укриттів, а також внести зміни у графіки роботи молодшого обслуговуючого персоналу.

Як пояснили «Гречці»  у пресслужбі Кропивницької міськради, оплату заохочень за чергування покриватиметься з міського бюджету.

Нагадаємо, що на Кіровоградщині у червні перевірили всі наявні укриття для людей у разі повітряної тривоги на доступність та придатність. Перевірку всіх сховищ у країні ініціювали після трагедії у Києві, коли троє людей загинули від уламків російської ракети біля укриття.

Раніше «Гречка» повідомляла, що у Кропивницькому три школи не мають укриттів, тому сховища вирішили облаштувати по сусідству: таке рішення обурило деяких батьків. 

Поширюйте

Коментуйте