Суспільство

У Знам'янці за майже 10 мільйонів планують ремонтувати центральну площу

 Автор: Таміла Делюрман. 1778

У Знам'янці планують зробити капітальний ремонт Площі Героїв Майдану. На це готові витратити майже 9,7 мільйона гривень.

zna1

Згідно з інформацією у системі Prozorro, тендер оголосило управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам'янської міської ради.

На площі планують розрівняти поверхню та встелити її тротуарною плиткою кількох типів та кольорів. Облаштують також тротуари, встановлять нові опори для освітлення та нові ліхтарі, лавки, урни та флагшток. Крім того на площі хочуть розмістити світлодіодний екран та облаштувати щити з розетками та вимикачами, а також повітряні і кабельні лінії електропостачання.

Оголосили тендер 16 червня. Строк подачі пропозицій триватиме до 26 червня. Станом на 19 червня жодної пропозиції не надійшло.

Виконати капремонт підрядник буде зобов'язаний до 15 грудня цього року.

Зазначимо, про реконструкцію площі у Знам'янці почали говорити ще у 2017 році, тоді ж і презентували і ймовірний проєкт того, який вона матиме вигляд. 

Нагадаємо, У Знам'янці, що на Кіровоградщині, планують капітально відремонтувати території дворів багатоквартирних житлових будинків за двома адресами на загальну вартістю 4 мільйони 195 тисяч гривень.

Поширюйте

Коментуйте